Tüpkapında.com Hakkında www.tupkapinda.com

 

Tüpkapında.com Hakkında

2017 yılının başında hizmete başlayan, Türkiye’nin ilk özel tüp sipariş çağrı merkezi tüpkapında.com, mükemmel ve hızlı hizmet anlayışıyla tüp ihtiyacı duyulan her an, kullanıcılarına hizmet veriyor. Tek tıkla tüp siparişi dönemini başlatan sistem, tüp siparişinizi 1 dakika içerisinde size en yakın bölgedeki anlaşmalı bayilere yönlendirerek, tüpünüzün 1 saat içerisinde adresinize ulaşmasını sağlıyor. Tüm marka tüplerde hizmet veren tüpkapında.com, kullanıcılarını zahmetten kurtararak, hayatları kolaylaştırmayı hedefliyor.

Mutfakta yemeğiniz ocakta kaldığında, acil tüpe ihtiyaç duyduğunuzda, artık panik yapmanıza gerek yok! Eve tüp siparişi vermek için 1 dakikanızı ayırmanız yetiyor, tüpkapında.com’a girerek tek tıkla, tüpünüz adresinize teslim ediliyor. Dilerseniz Google Play Store’dan mutfak tüpü sipariş uygulaması istegelsinn.com’u indirerek de sipariş işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Pazar günleri de tüm sipariş hatlarıyla 08505326796 Numaradan hizmetinizde olan tüpkapında.com ve istegelsinn.com, ayrıcalıklı hizmetle sizlerle buluşuyor. İster hafta içi, isterseniz hafta sonu sipariş vererek, her anı değerlendirebilir, tüp bitecek kaygısını hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Güvenilir sipariş, hızlı hizmet ve kaliteli servis anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren sistem, web site, çağrı merkezi ve mobil uygulama aracılığı ile her an ulaşılabilir olarak, kullanıcılarına kendilerini özel hissettiriyor

Tüpkapında.com, ülkemizin dört bir yanına yayılarak, her gün genişleyen bayi ağı ile müşterilerine 81 ilde hizmet vermeyi hedefliyor. Her geçen gün gelişen ve yenilenen hizmet ağında, Gaziantep, Eskişehir, Manisa, Tekirdağ, Bursa, Ordu ve İzmir gibi illerimiz ve bu illerimize bağlı çeşitli ilçelerimiz bulunmaktadır.  Detaylı bayi listesine ve iletişim bilgilerine, menü bölümünden rahatlıkla ulaşabilir, dilerseniz, çağrı merkezini arayabilir veya mobil uygulama aracılığı ile siparişinizi verebilirsiniz.

Tüp sipariş etmek artık sorun değil, haftanın 7 günü Sabah 8:00 Akşam 19.30 saatleri arasında hizmet veren tüpkapında.com ve istegelsinn.com, dilediğiniz marka ürüne sizler için ulaşıyor ve güvenli tüpün, adresinize 1 saat içerisinde teslim edilmesini sağlıyor. Tüp özellikleri ile öğrenmek istediğiniz detaylar, tüp fiyatları hakkında edinmek istediğiniz bilgiler varsa müşteri temsilcisi aracılığı ile bu bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için faaliyetlerine başlayan sistem, müşteri memnuniyet politikasını ve önce güven anlayışını benimsiyor. Tüpkapında.com ve istegelsinn.com, tek tıkla istediğiniz ürünü kapınıza gönderirken, size de mutfağınızda huzurla keyifli yemekler yapmak ve misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlamak kalıyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !